Jazyk: CZ  |  EN

Měna: CZK  |  EUR

Nákupní taška je prázdná.

Nápad na dárek

Krásný a originální dárek – kdo by si nepřál takový dostat? Ale není snadné takový dárek vybrat...

Máme pro Vás připravené dvě chytré funkce které výběr dárku usnadní – jsou k dispozici u každého produktu a fungují takto:

Chcete dostat tašku jako dárek?

Krásná taška na notebook může být originálním dárkem který opravdu potěší – zvlášť pokud je to ta kterou si opravdu přejete. Jenže jak dát svoje přání diskrétně najevo? Mysleli jsme i na tohle - jednoduše si vyberte svou tašku a využijte funkci "Pošeptej své přání". Budoucí dárce od nás obdrží email ve kterém mu sdělíme že někdo blízký by si přál právě tento dárek.

Chcete tašku darovat?

Krásná taška může být originálním dárkem který opravdu potěší – jenže jak vybrat tu správnou a nesplést se? V takovém případě nechte výběr raději na příjemci dárku a darujte mu dárkový kupón: je vytištěný na křídovém papíře, má takovou hodnotu kterou si sami určíte, obsahuje jméno obdarovaného a pokud chcete tak i krátké věnování které vložíte prostřednictvím formuláře níže. Kupón Vám zašleme ihned po přijetí platby – nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol který Vám zašleme spolu s instrukcemi k platbě.

Objednat dárkový kupón

Vaše jméno:
Ulice:
Město:
PSČ:
Váš e-mail:
Hodnota kupónu: Kč (minimální hodnota = 500 Kč)
Jméno příjemce:
Věnování pro příjemce:

položky označené tučně jsou povinné

Příjemný nákup a výběr přeje tým I Love My Bag!

© Copyright BESTHEADS s.r.o.

Provozují internetové služby Jsem-na-Internetu.cz    |    Tvorba Mediaworks