Jazyk: CZ  |  EN

Měna: CZK  |  EUR

Nákupní taška je prázdná.

O nás

Náš příběh začal jednoduše. Stáli jsme před stejným problémem jako mnohé z Vás: být chic od hlavy až k patě a nehnat se na schůzku se svým notebookem schovaným v odporném černém nylonu.

Pořídit elegantní a zároveň praktickou a lehkou tašku na laptop byl ale problém: na českém trhu je zastoupeno pouze několik velkých značek a jejich výrobky většinou počítají s tím, že všechny ženy jsou i co do módního stylu zarytými ajťačkami! Rozhodli jsme se přinést Vám to nejlepší co trh celého světa dnes nabízí. Pro Vás navržený e-shop s taškami na laptopy, se kterými v každé společnosti a při každé příležitosti rozhodně zaujmete.

Stále hledáme nové a zajímavé výrobce a snažíme se Vám nabídnout jejich úchvatné kolekce. Slibujeme, že v hledání neustaneme a budeme Vás stále příjemně překvapovat. Kromě toho máme spoustu plánů do budoucna: chceme rozšířit sortiment o další doplňky, o kolekci pro muže, a najít další cesty jak se Vám co nejvíce přiblížit.

Chcete se nás na cokoli zeptat? Anebo třeba máte tip na zajímavost, která by neměla v naší nabídce chybět? Prosíme napište. Jsme tu pro Vás.

Příjemný nákup a výběr Vám přeje tým I Love My Bag!

© Copyright BESTHEADS s.r.o.

Provozují internetové služby Jsem-na-Internetu.cz    |    Tvorba Mediaworks