Jazyk: CZ  |  EN

Měna: CZK  |  EUR

Nákupní taška je prázdná.

Naše značky

AAron Irvin

Americký návrhář Aaron Irvin se rozhodl zatočit s černým nylonem a vrátit taškám eleganci. Spolu se skupinou kolegů designérů předvádí chytlavé kolekce, které se setkávají s velkým ohlasem. Dokonalost je dosažena tvary a kombinací materiálů. Jsou prostě klasicky chic.

Penelope & Parker

Britská značka luxusu, stylu a kvality. Během dvou let od svého vzniku pronikla do prestižních obchodních domů. Specializuje se na stylové, ručně vyráběné aktovky a kabelky na notebooky z těch nejkvalitnějších a dokonale zpracovaných kůží.

abchic

Značka Abbi New York vznikla teprve v roce 2005, avšak okamžitě zaznamenala raketový nástup na světovou scénu. Čtyřlístek v logu reprezentuje čtyři návrháře kteří dříve pracovali např. pro DKNY, Gianfranco Ferre, Roberto Cavalli a další, a zároveň připomíná čtyři principy, které Abbi ctí: design, řemeslné mistrovství, cenu odpovídající hodnotě a společenskou zodpovědnost. Dnes již společnost působí pod novým názvem abchic (Chic and Basic).

travelteq

TravelTeq je nadčasová holandská značka dobře promyšlených produktů s inovativními ambicemi z nejlepších materiálů. Vaše notebooková kabelka je vyráběna ručně v krásném Toskánsku. Kůže nádherně voní, je hebká a výjimečně lehká. Díky svému designu a kvalitě jsou výrobky této značky excelentní a klasicky neodolatelné.

PIQUADRO

Italská elegance jak má být. Založeno 1987 v okolí Bologne jako specializovaný výrobce zavazadel pro cestování a business. Tradiční italská zručnost, kvalita, design a inovace. To je Piquadro.

knomo

Značka nápadu a touhy měnit věci k lepšímu – tašky stylové i lifestylové: „Chtěli jsme vytvořit něco zvláštního a osobního, co bychom nosili, namísto toho, aby to nosilo nás…“ A to se povedlo: po pěti letech od vzniku firmy se tašky knomo prodávají ve 22 zemích.

redmaloo

Berlínská značka redmaloo vychází z minimalistického pojetí perfekcionalismu designu. Vyznává tradiční hodnoty jednoduchosti a moderním „uchopením tématu“ efekt dotahuje. Přírodní materiály jsou uváděny do moderního života v nádherné barevné kombinaci… Navrženo na míru pro laptopy Apple.

Krusell

Krusell vyrábí unikátní produkty pro ochranu mobilních zařízení od roku 1991. Švédská firma specializující se na řešení pro ochranu zařízení jako jsou mobilní telefony, smart phones, notebooky, navigační přístroje, digitální foťáky a MP3 přehrávače. Pouzdra jsou ručně vyráběna z kvalitní kůže a nabízí praktické funkce spolu s nejnovějšími módními trendy

© Copyright BESTHEADS s.r.o.

Provozují internetové služby Jsem-na-Internetu.cz    |    Tvorba Mediaworks